Pieteikties

Piesakies Zaļajai ekspedīcijai Mana jūra!

Dažas lietas, kas jāizlasa, pirms piesakies:
1) Ja esi nepilngadīgs, Tev būs nepieciešams rakstisks vecāku apliecinājums – aizpildīta apliecinājuma forma, ko vari lejupielādēt te. Ierodoties tā jānodod ekspedīcijas vadītājam.

2) Ja Tev ir īpašas prasības attiecībā uz ēdienu, vai arī sirgsti ar pārtikas alerģijām (piemēram, glutēna nepanesību), lūdzu piesakoties informē   par to ekspedīcijas organizētājus. Organizētāji iespēju robežās centīsies pielāgot ēdienkarti.

3) Ekspedīcijas organizētāji nodrošina  telts vietu kempingā. Ieskaties sadaļā NODERĪGI, lai zinātu, kas ņemams līdz!

4) Ekspedīcijas organizētāji neuzņemas atbildību par iespējamiem zaudējumiem, kas nodarīti dalībnieku mantai vai veselībai, kas notikuši nepārvaramas varas vai pašu dalībnieku bezatbildības dēļ. Ja dalībnieks tīši vai netīši sabojā savu vai kāda cita īpašumu, tam (vai šī dalībnieka vecākiem, ja vainīgais dalībnieks ir nepilngadīgs) ir pienākums šos zaudējumus segt.

5) Ekspedīcijas dalībnieki paši ir atbildīgi par savu veselību un dzīvību. Ja ekspedīcijas dalībnieks zina par konkrētām savas veselības problēmām, kas varētu ietekmēt pārgājiena norisi, viņa pienākums ir, piesakoties ekspedīcijai, informēt par to ekspedīcijas organizētājus, kā arī sniegt papildus informāciju, ja tāda ir nepieciešama.

6) Ekspedīcijas dalībnieki paši organizē nokļūšanu ekspedīcijas vietā un došanos mājup no tās. Ekspedīcijas organizētāji, iepriekš vienojoties, var palīdzēt ar nokļūšanu no/uz sabiedriskā transporta pieturām konkrētās dienas galapunktos.

7) Smagākās/lielākās personīgās mantas (teltis, guļammaisi, rezerves apģērbi utt.) tiks pārvadātas ar ekspedīcijas busiņu. Lūdzam ņemt vērā, ka busiņa ietilpība nav neierobežota, un ņemt līdzi tikai vienu somu (telts/guļammaiss/paklājiņš drīkst būt atsevišķi).

8) No dalībnieka tiek sagaidīta aktīva dalība ekspedīcijas ikdienas norisēs (t. sk, piekrastes atkritumu monitoringos,  u.c.), kā arī atbildīga attieksme pret vidi, piemēram, izvēloties ekspedīcijā ņemt līdzi vairākreiz lietojamus traukus vienreizlietojamu trauku vietā.

9) Organizētāji ir tiesīgi bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt zaļo nodarbību laiku vai vietu, vai lektoru. Tas gan tiks darīts tikai galējas nepieciešamības gadījumā.

Piesakoties ekspedīcijai, es apliecinu, ka esmu izlasījis/-usi un piekrītu augstāk minētajiem noteikumiem.

Piesakoties lūdzu norādi šādu papildus informāciju:

– posms, kuru vēlies iet (no – līdz)
– vai plāno ierasties no rīta vai iepriekšējā vakarā
– ja esi nepilngadīgs – arī Tavs vecums (pilni gadi) un savu vecāku vai aizbildņu telefona numuri un epasti

ja esi skolotājs/-a, kas piesaka skolēnu grupu – arī skolēnu vārdi, skaits un vecums. Lūdzam ņemt vērā, ka skolotāji ekspedīcijas laikā paši uzņemas atbildību par saviem skolēniem.


Līdzmaksājums par dalību ekspedīcijā*

Pieaugušais
5 Eur/1 diena
piedaloties nedēļu un ilgāk 15 % atlaide no kopējās summas
                                                 
Bērni un jaunieši līdz 16 g.v.
3 Eur/1 diena
piedaloties nedēļu un ilgāk 15 % atlaide no kopējās summas
 
Grupa no sākot no 4 cilvēkiem
4.5 Eur/dienā par cilvēku
Grupas dalībniekiem līdz 16 g.v.
2 Eur /dienā par cilvēku
 
Ekoskolu skolēnu grupām un sadarbības organizācijām īpašas atlaides, atkarībā no cilvēku skaita!

*Šī summa veido līdzfinansējumu, lai nodrošinātu transporta izmaksas jūsu mantu transportēšanu ekspedīcijas maršrutā, teltsvietu kempingā, veģetāru ēdināšanu (brokastis, pusdienu maizītes, vakariņas). Zinot lauksaimniecības ietekmi uz Baltijas jūru, mūsu pusdienu galdā pēc iespējas izvēlamies sertificētu, bioloģisku pārtiku, kuru varēsi baudīt arī Tu!

Piedaloties dienas gājienā, bez nakšņošanas un ēšanas, dalības maksa nav jāmaksā.


Mūs atbalsta

Kampaņu Mana jūra īsteno Vides izglītības fonds.
Lapu iela 17, 2. stāvs, Rīga,
tel. +371 67225112, fonds@zemesdraugi.lv
Tīra jūra vieno!