Kampaņas "Mana jūra" zaļās ekspedīcijas posms "Zaļš un uzņēmīgs", kopā ar JCI Latvia Jūrmalas nodaļu

Publicēts: 29.07.2016

4. – 5. augusts, Jūrmala
Lai uzsvērtu ilgspējīgas uzņēmējdarbības nozīmi nākotnes veidošanā, kā arī sniegtu atbalstu jaunām biznesa idejām, iedvesmojot tieši Jūrmalas iedzīvotājus videi draudzīgam biznesam, piekrastes aizsardzības kampaņa Mana jūra, un starptautiskā bezpeļņas organizācija JCI Latvia Jūrmalas nodaļa rīko īpašu zaļās ekspedīcijas posmu Jūrmalas piekrastē.Mērojot kājām posmus Jaunķemeri – Dubulti 4. augustā un Dubulti – Lielupe 5. augustā, ikviens interesents varēs uzzināt par ilgtspējīgas uzņēmējdarbības nozīmi vides aizsardzībā, jūrmalnieku zaļā biznesa pieredzi, kā arī apmeklēt lekciju, kas veltīta dabas iedvesmotam dizainam.

Īpaši gaidīti jauno videi draudzīgas uzņēmējdarbības ideju autori, jo tieši viņiem tiks organizēts ideju prezentācijas pasākums, kurā pieredzējuši uzņēmēji izvērtēs un sniegs praktiskus padomus šo ideju attīstībai. Savukārt, ekspedīcijas dalībnieki būs auditorija, kas sniegs savu viedokli kā potenciālā biznesa idejas mērķauditorija. Ideju autori tiek aicināti reģistrēties līdz 1. augustam, lai saņemtu norādes un laiku savas idejas prezentēšanai.

Jūrmalas posms norisināsies pateicoties Jūrmalas domes atbalstam, kā iespēja stiprināt Jūrmalas sabiedriski aktīvo iedzīvotāju kopības sajūtu un ieguldījumu Jūrmalas piekrastes dabas aizsardzībā, divas dienas pavadot ekspedīcijas noskaņās kopā ar kampaņas Mana jūra dalībniekiem, un piedaloties ekspedīcijas ikdienas aktivitātēs, kas tiek veiktas visā Latvijas piekrastē – biotopu izvērtēšanā, retu sugu meklēšanā, kā arī piedaloties jūras piesārņojošo atkritumu monitoringos, kas ir būtisks datu avots, lai veidotu metodiku piekrastes aizsardzībai.

Kampaņas Mana jūra zaļā ekspedīcija norisinās no 13. jūlija līdz 13. augustam visā Latvijas piekrastē, sniedzot ikvienam iespēju kaut uz vienu dienu doties līdzi lai izzinātu, iepazītu un ar savu līdzdalību aizsargātu Latvijas piekrasti. Ekspedīcijas ceļš ved cauri visai Latvijas piekrastei, savā 500 km garajā ceļā tās dalībnieki varēs pētīt dabas daudzveidību, uzzināt par piekrastes vēsturi, kultūru un dabu īpašās zaļajās nodarbībās, kā arī piedalīties koncertos un publiskajos pasākumos. Kampaņa norisinās ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu.

JCI Latvia ir starptautiska bezpeļņas organizācija ar 100 gadu vēsturi, kas apvieno vairāk nekā 200 000 jaunus, aktīvus cilvēkus vecumā no 18 līdz 40 gadiem vairāk nekā 100 pasaules valstīs. JCI biedrus vieno ticība, ka, lai veiktu pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā, mums jāpilnveido sevi un sabiedrību sev apkārt.

Plašāka informācija par Jūrmalas posma aktivitātēm – Vita Brakovska (tālr. 29203533, e-pasts: zinis@zinis.lv)

Sīkāk par aktivitātēm http://www.manajura.lv/lv/kalendars/


Projektu īsteno

Kampaņu Mana jūra īsteno Vides izglītības fonds.
Lapu iela 17, 2. stāvs, Rīga,
tel. +371 67225112, fonds@zemesdraugi.lv