Mana jūra pārsteidz

Jūra var mūs pārsteigt vienmēr, ja tikai apstājamies un pietiekami vērīgi ieskatāmies un ieklausāmies. Jūra arī labāk ļauj mums ieraudzīt pašiem sevi – kopsakarības starp cilvēku un ekosistēmu, pārdomās par to, vai un ko mēs jūrai un piekrastei dodam pretī par to visu, ko no tās saņemam.

Tādēļ šogad "Mana jūra pārsteidz" ietvaros mācīsimies pārsteigt paši sevi, apgūstot apstāšanos, ieklausīšanos, saprašanu un līdzatbildību.

Kopā ar māksliniekiem pārsteigsim un izaicināsim sabiedrību aizdomāties par risinājumiem vides problēmai, daudzsološā un atraktīvā fotokonkursā aicināsim pārsteigt pašiem sevi, ieraugot unikālās dabas vērtības un ikdienišķos, bet dramatiskos to apdraudējumus piekrastē, ar vides plakātu kampaņu pilsētvidē rosināsim atpūtniekus aizdomāties par to, kam pēc mums jāpaliek jūras malā.

Saistītie jaunumi

Aicina uz pasākumu "Mana jūra pārsteidz - Brīvdabas kino nakts Saulkrastos"

16.06.2015

Sestdien, 20. jūnijā, plkst. 23:00 (pulcēšanās no 22:00) Saules laukumā, Saulkrastos, notiks bezmaksas kino seanss, kurā tiks demonstrētas latviešu dokumentālās filmas par jūru, dabu un cilvēkiem...

Lasīt tālāk

Mēs solījām zaļumballi. Zaļumballe būs!

29.07.2014
Lasīt tālāk

Pasākums Tīra jūra vieno Rīgā

22.07.2014
Lasīt tālāk

Projektu īsteno

Kampaņu Mana jūra īsteno Vides izglītības fonds.
Lapu iela 17, 2. stāvs, Rīga,
tel. +371 67225112, fonds@zemesdraugi.lv