Mana jūra stāsta

"Mana jūra" turpina savu īsto stāstu sēriju. Jo katrs posms un kilometrs slēpj sevī stāstu, kam nevajag paiet garām. Aizraujoši piekrastes iedzīvotāju dzīvesstāti un pieredze. Vides ekspertu zināšanas un novērojumi. Daudzveidīgās piekrastes unikālo vietu noslēpumi. Nāc un izzini!
 
Latvijas piekraste ir ne tikai skaista. Latvijas piekraste ir unikāla visas pasaules mērogā ar tām dabas un bioloģiskās daudzveidības vērtībām, kas tur ir rodamas. Un arī ar to vēsturi un cilvēkiem, kas liecina par laikmetiem un ir savijusies kopā ar Latvijas vēsturi.
 
Tādēļ gandrīz katru dienu kampaņas dalībniekiem, atbalstītājiem un interesentiem tiks sniegta iespēja piedalīties zaļajās nodarbībās, kopā ar atzītiem un interesantiem dabas un vides ekspertiem, speciālistiem, aktīvistiem un stāstniekiem. Un vakaros pēc ekspedīcijas posmiem stāstīsim savus stāstus.

Skaties sadaļā www.manajura.lv/lv/kalendars/, lai uzzinātu kur un kādas nodarbības notiek gandrīz katru kampaņas dienu!

Saistītie jaunumi

Kampaņas "Mana jūra" zaļās ekspedīcijas posms "Zaļš un uzņēmīgs", kopā ar JCI Latvia Jūrmalas nodaļu

29.07.2016

4. – 5. augusts, Jūrmala
Lai uzsvērtu ilgspējīgas uzņēmējdarbības nozīmi nākotnes veidošanā, kā arī sniegtu atbalstu jaunām biznesa idejām, iedvesmojot tieši Jūrmalas iedzīvotājus videi draudzīgam biznesam, piekrastes aizsardzības kampaņa 
Mana jūra, un starptautiskā bezpeļņas organizācija JCI Latvia Jūrmalas nodaļa rīko īpašu zaļās ekspedīcijas posmu Jūrmalas piekrastē.

Lasīt tālāk

Izlaidums

01.07.2015

Ļoti labi, ka Jāņos mums bija brīvdienas. Īstais laiks, lai sevi psiholoģiski sagatavotu tam, ka foršākais iespējamais piedzīvojums tūliņ būs cauri. 

25.jūnijā sapulcējāmies Vārzās...

Lasīt tālāk

Pēdējā cēliena priekšvakars

24.06.2015

Eksistenciālas skumjas kopā ar milzīgu atgriešanās prieku – šīs ir sajūtas, kas būtu jāizjūt ikvienam ekspedīcijas dalībniekam noslēdzošā gājiena cēliena priekšvakarā.

Lasīt tālāk

Trešā nedēļa – nofenderētās bļodas un inovatīvie atkritumu apsaimniekošanas paņēmieni

18.06.2015

Šonedēļ raksta autorei nācās braukt uz Rīgu, bet īsi pirms došanās atpakaļ uz jūru viņa runāja pa telefonu, sajauca un nejauši sarunbiedram pateica: “Labi, es tagad uz mājām braucu.” Agri vai vēlu šis līmenis bija jāsasniedz.

Lasīt tālāk

Otrā nedēļa - tās vēl nav beigas!

08.06.2015

Ko? Es taču tik tikko rakstīju par to, kā mums gājis pirmajā nedēļā, bet nu jau jāraksta atkal, jo vēl viena nedēļā ir riņķī. Tad jau tūliņ arī tie Ainaži būs klāt. Vai arī jāpagarina Latvijas jūras robeža un jāiet tālāk.

Lasīt tālāk

Mūsu pirmā nedēļa pie jūras

01.06.2015

Mēnesi iet gar jūru – izklausās nenormāli daudz. Bet, ņemot vērā, ka pirmā nedēļa ir pagājusi geparda ātrumā, tad gan jau arī Ainaži būs klāt apmēram tūliņ. Te nonākam pie paradoksa – pirmās sešas dienas aizskrējušas normālam cilvēkam neaptveramā tempā, bet arī piedzīvots normālam cilvēkam neaptverami daudz.

Lasīt tālāk

Intervijas 2013

11.01.2013 Lasīt tālāk

Projektu īsteno

Kampaņu Mana jūra īsteno Vides izglītības fonds.
Lapu iela 17, 2. stāvs, Rīga,
tel. +371 67225112, fonds@zemesdraugi.lv