Balsojumā noskaidrota Latvijas iemīļotākā peldvieta

Publicēts: 02.09.2015

Kampaņā "Mana jūra" jau trešo gadu tiks pasniegta "Piekrastes balva" - atzinības zīme, ar ko lepoties visas nākamās sezonas garumā, kuru šogad, ar pārliecinošu pārsvaru iedzīvotāju balsojumā (42.6%), izpelnījusies Limbažu Lielezera pludmale.

Sabiedrisko mediju portālā lsm.lv no 19. augusta līdz 1. septembrim varēja balsot par savu iecienītāko pludmali no piecu finālistu vidus - Lucavsalas, Limbažu Lielezera, Ventspils, Dubultu un Kuldīgas peldvietām. 
Limbažu Lielezera pludmale jau sesto gadu lepojas ar Zilo karogu. Apmeklētājiem ir pieejama labiekārtota peldētava, pludmales volejbola laukumi, āra trenažieri, rotaļu laukums bērniem un laivu noma. Pastaigām piemērota 3,6 kilometrus gara dabas taka ar putnu vērošanas torni. Takas koka laipu segums mijas ar grantētu celiņu, tādēļ ir izmantojams nūjošanai, bet ziemā arī slēpošanai. 
Piekrastes balvas atzinības zīme, karogs, tiks pasniegta 24. septembrī, Zilā Karoga sezonas noslēguma pasākumā Ventspilī un plīvos Limbažu pludmalē visu nākamo sezonu. 

Piekrastes balvas izcīņa norisinās sadarbībā ar Zilā Karoga kampaņu, kas Latvijā apvieno tās pašvaldības, kas iegulda darbu un pūles atbildīgā piekrastes apsaimniekošanā. Piekrastes balvas mērķis ir noskaidrot Latvijā iemīļotāko pludmali (gan pie jūras, gan pie iekšzemes ūdeņiem), kā arī popularizēt mazāk zināmās atpūtas vietas pie ūdeņiem.

Ieva Gedzuna,
Vides Izglītības fonds,
ieva.gedzuna@zemesdraugi.lv


Projektu īsteno

Kampaņu Mana jūra īsteno Vides izglītības fonds.
Lapu iela 17, 2. stāvs, Rīga,
tel. +371 67225112, fonds@zemesdraugi.lv